השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עגלות מזון למכירה

  עגלות מזון למכירה מוצעות לאנשי עסקים, לזכיינים ולאנשים אשר מעוניינים למכור מזון בדוכנים ניידים אלו. היתרון האדיר הוא בהוצאות קטנות יחסית ובאפשרות לנייד אותן ממקום למקום בהתאם לצורך. הן מיוצרות מעץ מה שמושך את תשומת הלב של הקונים. השירות מול הלקוח מהיר ויעיל. "אמיתי אופק ייצור עגלות קפה" מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  עגלות מזון למכירה – קומפקטיות ופרקטיות

  עגלות מזון למכירה נוחות לתפעול אבל גם משדרות מראה נאה ביותר בגלל שהן מיוצרות מעץ המספק הרגשת טבע וחום. הן מצוידות בכל מה שנדרש לעבודה שוטפת ונוחה. משטח העץ הינו באורך של שני מטר. הוא עבה ורחב ומאפשר העמדת מכונות קפה, מיקרו גל וציוד אחר להכנת מזון מהיר. על החלק הקדמי ניתן להניח כוסות, צלחות וסכום חד פעמי, כמו, גם ניירת לניגוב, קיסמי שיניים, ופריטים נחוצים אחרים לטובת הלקוחות. ניתן להציב את העגלות במקומות פתוחים או סגורים. ניתן למקם אותם במקום קבוע לאורך השבוע ולהזיזן לפארקים ולאתרים אחרים הומי קהל בסופי שבוע, וכן הלאה. ניתן להעמידם ליד משטחי דשא, ליד ספסלים ציבוריים ואף להניח לידן כסאות ושולחנות ניידים. השילוב של נוחות לתפעול, נוחות ללקוחות ומיקום טוב ומנצח מאפשר מכירות רבות בפרק זמן קצר.

  עגלות מזון איכותיות

  התכנון הפנימי מעולה וכולל תשתית מתאימה. כך, חיבור למקור חשמל, שטחי אחסון עם דלת ננעלת מתחת למשטח העבודה, גלגלים מסיביים שבעזרתם ניתן לשנע את העגלה ועוד. ניתן להזמין עגלות מזון סטנדרטיות או עם תוספות של מדפים מתקפלים. הן עמידות לגשם, לחות ולפגעי מזג אוויר אחרים ותחזוקתן קלה מאוד. כך ניתן לנצלן היטב בכל עונות השנה.

  שירות מקצועי 

  "אמיתי אופק ייצור עגלות קפה" מתמחה בנושא ומומלץ לרכוש ממנו את העגלות הללו. שירותיו מקיפים וכוללים ייעוץ, אספקה במועדים שנקבעו, מחירים ותנאים נוחים, הובלה ושינוע ועוד. הוא בעל ידע וניסיון רב המגיעים, בין היתר, מייצור עבור לקוחות רבים לאורך השנים. הייצור נעשה תחת בקרת איכות גבוהה ועם גימור מושלם. הוא ישמח לשרת כל לקוח – חדש או חוזר.

  עגלות אוכל למכירה

  עגלות אוכל למכירה

  עגלות אוכל למכירה מוצעות לאנשי עסקים, לזכיינים ולאנשים אשר מעדיפים למכור בדוכנים ניידים אלו. הם, ואחרים נוספים, רואים בשיטת מכירת מזון זאת שיטה מועדפת ורווחית במיוחד. הסיבות לכך רבות ובין היתר: המראה הנאה שלהן, הקומפקטיות, הפרקטיות והנוחות. אם להוסיף לכך את החיסכון בהוצאות רבות הרי שיש כאן שילוב מנצח. "אמיתי אופק ייצור עגלות קפה" מתמחה בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  עגלות אוכל למכירה – יתרונות רבים להן

  עגלות אוכל למכירה מיוצרות עם תכנון מדוקדק לפרטי פרטים. הרצון הוא להוזיל עלויות ייצור ולייצור מרחב עבודה נוח. לכן, המידות הן סבירות וכאלו שניתן להציבן בתוך חללים סגורים כמו מבואות של מבנים רפואיים ואחרים. יחד עם זאת, בגלל העמידות שלהם לגשם ולפגעי מזג אוויר אחרים הן מותאמות להצבה במקומות פתוחים והומי אדם. בכל אחת קיים משטח עבודה גדול של 2 מטר. הוא רחב ועבה ומאפשר העמדת מכשירים כבדים יחסית. ניתן להציב עליו מכונות לקפה, מיקרוגל ואמצעי הכנת אוכל אחרים, וציוד נוסף. בחלק בקדמי יש מקום לכלי אוכל חד פעמיים. העגלה ניתנת לשינוע וניתן להציבה ליד ספסלים ציבוריים, משטחי דשא ועוד. ניתן להעמיד לידה כיסאות ושולחנות קלים ניידים וליצור סביבת אירוח נעימה ללקוחות מזדמנים או קבועים.

  עגלות אוכל למכירה במחיר משתלם

  לעגלה תשתית המיועדת לשימוש רצוף וארוך. כך חיבור למקור חשמל, מקומות אחסון עם דלת ננעלת מתחת למשטח העבודה, גלגלים מסיביים הנושאים את משקלה בתנועה ועוד. ניתן להזמין עגלות סטנדרטיות ואחרות עם מדפים מתקפלים לשירות הלקוחות והמתפעלים גם יחד. עגלות אלו משתלבות בצורה טובה בסביבה עירונית, כפרית ובתוך חללי מבנים, ולכן, מושכים את העין ואת תשומת הלב של קהל הלקוחות הפוטנציאלי. השירות הניתן שם מהיר וזורם.

  עגלות אוכל איכותיות ועמידות

  "אמיתי אופק ייצור עגלות קפה" מתמחה בנושא ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי. הוא כולל ייעוץ, עמידה במועדי אספקה, מחירים ותנאים נוחים, אפשרות להובלה ושינוע ועוד. הוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, מייצור מוקפד ללקוחות רבים לאורך זמן. הייצור נעשה תחת בקרת איכות גבוהה ועם גימור מושלם.

   מלאו את הפרטים הבאים:

   קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל